MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 6961571
nr 696 1571
Karmstol
1950-tal, teak /skinn, Fritz Hansen, Danmark
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
850 kr
måndag 9 maj 2011
kl 18:28:52
300 kr
700 kr
800 kr
Fritz Hansen